ANDROZIN

Androzin to bioinformacyjny i wzmacniający produkt zrobiony z roślin i olejków eterycznych, który szybko i skutecznie wchłaniany jest przez ciało. Androzin powstał w wyniku połączenia najnowszych doświadczeń z dziedziny fitoterapii, homeopatii, krystaloterapii, biorezonansu i psychotroniki.

Preparat tak został zestawiony, by zawierał rośliny, które według swojego promieniowania uzupełniały się synergicznie swymi bioinformacjami.

Androzin:
– reguluje układ hormonalny mężczyzny
– podnosi libido i funkcjonowanie organów płciowych
Abyś zachował swoje libido, energię i zdrowe, abyś miał sprawne naczynia krwionośne, ich właściwy poziom testosteronu.

Androzin reguluje układ hormonalny mężczyzny. W swoim składzie zawiera rośliny z fitohormonami, które to swoją strukturą przypominają ludzkie hormony. Organizm potrafi z nich skorzystać do produkcji hormonów własnych. Poza fitohormonami zawiera też rośliny o działaniu antywirusowym, przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybicznym, antynowotworowym i anabolicznym.

Składniki zawarte w Androzinie są bodźcem do produkcji testosteronu, do lepszego ukrwienie, co przekłada się na wzwód. Działają na krwiotwórczość, utlenienie krwi, pracę serca i płuc.

Efektywne połączenie Androzin i Gerocel znacznie zwiększy Twoją witalność seksualną  

Odczuwasz spadek libido, a erekcje nie są już tak pełne jak były kiedyś? Czujesz strach, bo nie wiesz czy staniesz na wysokości zadania i podołasz podczas aktu seksualnego zaspokoić partnerkę. Na szczęście jest na to prosta rada.

funkcja szybkie dzwonienie przez komórkę – kliknij nr telefonu

+48 507 696 892

 

Twój żołnierz będzie ci za to wdzięczny

Dodaj komentarz

Close Menu