CO ZROBIĆ GDY SPADA LIBIDO, A EREKCJA NIE JEST TAKA JAK DAWNIEJ?
Co zrobić gdy spada libido, a erekcja nie jest taka jak dawniej?

CO ZROBIĆ GDY SPADA LIBIDO, A EREKCJA NIE JEST TAKA JAK DAWNIEJ?

Odczuwasz spadek libido, a erekcje nie są już tak pełne jak były kiedyś? Czujesz strach, bo nie wiesz czy staniesz na wysokości zadania i podołasz podczas aktu seksualnego zaspokoić partnerkę. Na szczęście jest na to prosta rada. Przeczytaj!

Co zrobić gdy spada libido a erekcja nie jest taka jak dawniej?

Seks tak samo jak potrzeba bezpieczeństwa, jedzenia, snu jest podstawową potrzebą emocjonalną i fizjologiczną człowieka. Maslow amerykański badacz opracował trójkąt potrzeb i umieścił potrzebę seksu w piramidzie podstawowych potrzeb.

Na sprawność seksualną mężczyzny wpływa wysoki poziom testosteronu, sprawnie działające naczynia krwionośne, sprawnie działający układ nerwy jak powiedział dr J. Wolski, androlog. A na to wszystko wpływa styl życia. Od ilości i jakości stresu, tkanki tłuszczowej zależny jest testosteron.

Co zatem robić?

Możesz wpłynąć na swój testosteron. Mężczyźni z wyższym poziomem testosteronu mają ciekawsze życie, są bardziej aktywni, skuteczniejsi w działaniach, sprawniejsi seksualnie.

Te trzy rzeczy wpływają na spławność seksualną.

1. Rośliny, zioła

Od wieków są znanym i skutecznym narzędziem wykorzystywanym w życiu seksualnym. Badania potwierdzają ich skuteczność i pozytywny wpływ na funkcjonowania penisa.

To właśnie dzięki nim możesz odzyskać świeżość i witalność. Odpowiednie ich zestawienie zwiększa ich możliwości i oddziaływanie. Z ich pomocą możesz łatwą i naturalną drogą sam naprawić powstały problem i cieszyć się mocnym wzwodem.

Kilka słów o hormonach

Androgeny, to hormony płciowe, które wg języka starogreckiego oznaczają „twórcy mężczyzn”. To właśnie one czynią z mężczyzny, mężczyznę. Właściwy poziom hormonów gwarantuje długie życie w zdrowiu i w sprawności seksualnej.

Niestety od dwudziestu lat poziom hormonów u mężczyzn, głównie testosteronu, obniżył się, a wraz z nim spadła sprawność seksualna, organizm szybciej się starzeje, wiek biologiczny jest znacznie starszy niż wskazuje metryka.

Ale uwaga, dzięki skutecznym fitosubstancjom możesz zmienić bieg wydarzeń. Możesz skorzystać z ziół (np. pokrzyn chiński, ziele babci, żeńszeń), olejków eterycznych albo skorzystać z gotowej mieszanki wpływającej na sprawność seksualną mężczyzny.

Efektywne połączenie Androzin i Gerocel zwiększy Twoją witalność seksualną  

2. Spalenie tkanki tłuszczowej

Prostym narzędziem, które podnosi poziom testosteronu, jest rozkładanie tłuszczu. Tkanka tłuszczowa zawiera w dużej ilości enzym aromatazę, który to z testosteronu wytwarza estrogen. Gdy schudniesz np. 6 kilogramów, ograniczysz tę przemianę, co z automatu przełoży się na poziom testosteronu.

W drodze do zrzucenia zbędnych kilogramów zastosuj program „natura liberi”. Aby było ci łatwiej zastosuj Intocel.

3. Gospodarowanie stresem

Stres towarzyszył człowiekowi od zawsze. Jest normalną reakcją organizmu na sytuację niebezpieczną. Tę reakcję masz zapisaną w genach. To dzięki niemu włącza się mechanizm pierwotnych zachowań – ucieczki lub walki. Gdy dochodzi do sytuacji stresowej, wydzielone są do krwiobiegu hormony, w tym hormon stresu – kortyzol. A on działa katabolicznie, tzn. rozkładająco, przyspiesza proces starzenia, obniża płodność i obniża sprawność seksualną.

Stres uznany został przez WHO za chorobę cywilizacyjną XXI wieku. Dlatego też w swoich działaniach profilaktycznie możesz sięgnąć po walerianę aby nie wpędzić się w błędne koło. A gdy sam nie dasz rady sięgnij po pomoc.

Pamiętaj, że stres jest nam potrzebny. To naturalny sygnał informujący cię o zagrożeniu. Musisz jednak wiedzieć, że stres nie może być przewlekły. Ma być impulsem do działania. Jest twoim ostrzeżeniem.

Jeżeli Cię paraliżuje i powstrzymuje przed działaniem, gdy jest niewspółmierny do sytuacji , koniecznie poznaj techniki, dzięki którym obniżysz swój poziom stresu. Zadbaj o siebie, zadbaj o swoje życie. Poznaj swoje „ja” takie, które akceptuje i wie, jak ze stresem postępować.

funkcja szybkie dzwonienie przez komórkę – kliknij nr telefonu

+48 507 696 892

 

Twój żołnierz będzie ci za to wdzięczny 

Dodaj komentarz

Close Menu