CZY NIEPŁODNOŚĆ TO EFEKT MANIPULACJI?

CZY NIEPŁODNOŚĆ TO EFEKT MANIPULACJI?

Płodność w dzisiejszym świecie odrzucona została przez człowieka. Dzisiaj nasz świat koncentruje się na niepłodności. Mało, mówi się o płodności. Na początek zwalcza się płodność a za chwilę leczy w myśl tezy, “aby można było leczyć niepłodność, muszą być niepłodni”. Mało, kto zwraca uwagę na styl życia właściwy dla zdrowia, płodności, aby nie tworzyć stanów zwanych chorobą. Dokonano manipulacji. Obecnie człowiek dobrowolnie godzi się na życie, które tworzy niepłodność, chorobę i nawet nie wie, o tym, że często staje się ofiarą eksperymentów leczenia medycznego.

Ciało kobiety zgubiło się w wyniku obecnego stylu życia, sposobu odżywiania, lansowanych wzorców kobiecości, stosowanych środków farmakologicznych, antykoncepcji hormonalnej, która zaburza równowagę hormonalną, itp. Spiętrzenie się wielu czynników odcina kobietę od doświadczania ciała i ducha, odcina od doświadczania naturalnych cykli, które często w obecnych czasach traktowane są jako choroba.
Czas spojrzeć prawdzie w oczy i wyciągnąć wnioski. Leczenie niepłodności nastawione jest na zwalczanie konsekwencji, a nie na leczenie przyczyn, które ją tworzą. Pora otwarcie powiedzieć, że wiele negatywnych skutków obecnego życia jest inspirowanych. Nagłaśnianie i promowanie rzekomo cudownych medykamentów, metod często szkodliwych dla człowieka, odpowiednio skonstruowana reklama jest mechanizmem potężnie działającym na psychikę człowieka. Za pomocą tego mechanizmu “zmusza” się obecnego człowieka do stosowania szkodliwych dla zdrowia produktów i eliminuje potrzebę naturalnych poczęć i porodów.

CZY NIEPŁODNOŚĆ TO EFEKT MANIPULACJI?

Lęk, strach i panika paraliżuje, odcina od zdroworozsądkowego myślenia, odcina od podejmowania właściwych decyzji, od życia zgodnego z wartościami człowieka. 

Te emocje są głównym sprawcą utrudniającym poczęcie dziecka. A przecież w czasie tej drogi najważniejsze są przy kobiecie i w mężczyźnie, tak bardzo potrzebne pozytywne emocje, spokój. Poczęcie dziecka jest zaproszeniem do swego życia nowego życia, to bardzo ważny moment.

Stan zdrowia i umysłu zarówno kobiety jak i mężczyzny przed, w czasie i po poczęciu odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu się nowego życia. Komórki posiadają pamięć tego, co przyszli rodzice myślą i czują przed i w chwili poczęcia. To są pierwsze odciski, które stanowią fundament pod przyszłe życie. 

To, w jaki sposób doświadczasz swojego życia kształtuje życie dziecka, wpływa na jego zdrowie lub chorobę. Z tej też przyczyny dobrze jest planując powiększenia rodziny podejść do decyzji dojrzale, świadomie i z szacunkiem. To nie zachcianka, kaprys, ale dojrzałe podejście ma dać początek nowego życia. Przeżycie świadomego rodzicielstwa przed, po i w czasie ciąży, w poczuciu spokoju, harmonii, radości, spełniania, daje dziecku cudowny start na przyszłość. To najpiękniejszy prezent, jaki możesz dać dziecku.

Decyzja o powołaniu do życia nowej istoty jest bardzo poważnym zobowiązaniem, nie podejmuj jej pochopnie. Zanim wyruszysz w tę piękną, odpowiedzialną podróż zdobądź odpowiednią wiedzę i umiejętności, a dzięki temu życie rodzinne stanie się pięknym doświadczeniem.

Kliknij i zadzwoń. Funkcja dostępna przez telefon komórkowy

tel. +48 57 696 892

Dodaj komentarz

Close Menu