CZY WIARA JEST TRUDNA?

CZY WIARA JEST TRUDNA?

Większość nie potrafi wierzyć, choć są też tacy, którzy mówią, że wierzą, że możliwe jest wszystko, że możliwe jest uzdrowienie sytuacji, w której jesteś i to się dziej. Prawdziwa wiara zaczyna się od czynu. Jeśli nie potrafisz uwierzyć proś by wiara został ci dana.

Jak przejść do czynu? Jak to zrobić? “Mój czyn to moja wiara, pełna, mocna, wypływająca prosto z serca. Więc wierzę”. Gdy uwierzysz, oddasz to wszystko zaczyna się życie lżejsze, łatwiejsze. Gdy czujesz tę lekkość tzn., że przeszedłeś do czynu wiary. 

Wpojono ci a może sam sobie wpoiłeś pewne przekonania. One cię blokują, hamują, trzymają niczym w więzieniu, zabierając ci wdech. Uwierz, możesz być uzdrowiony. Możesz stworzyć sobie życie takie jakie pragniesz. Ta Siła może wszystko oczyścić, wszystkie obciążenia i cielesne i psychiczne. Wystarczy tylko byś ją przyjoł, by Ona w tobie płynęła, by zaprowadziła w tobie porządek.

Jak myślisz, jakie to uczucie jak całkowicie się otworzysz? Szczęście. Bądź całkowicie obecny, powiedz TAK chwili, w której jesteś. To może być łatwe lub trudne. Trudne, jeśli czujesz, że musisz wierzyć i myślisz, co robisz źle. Łatwe, jeśli wierzysz, że ta siła jest po prostu tutaj i ona jest.

Masz wolną wolę i możesz powiedzieć TAK. Nikt za ciebie tego nie zrobi. To twoje zadanie. Wierzyć oznacza powiedzieć TAK i niech się dzieje. Kiedy jesteś skupiony na sobie i pozwalasz uzdrawiającej sile płynąć czujesz się lekko, czujesz się dobrze. Wtedy to wydarza się to, czego sobie życzysz to, czego pragniesz.

Ciesz się z chwili, w której jesteś. Nawet wtedy, gdy boli cię ciało lub gdy boli cię duch. Pewnie pomyślisz sobie, “jak mogę cieszyć się z chwili, gdy dokucza mi ból, gdy zmagam się z trudami życia, chorobą, gdy jest mi smutno. Co to za brednie! Mam się rozkoszować bólem?” Tak, właśnie tak. Kiedy w wierze i zaufaniu oddasz wszystko i pojawią się bóle, ciesz się, bo to oznacza jedno. Właśnie rozpoczął się proces oczyszczania i uzdrawiania. To jest powód, który świadczy o tym, że coś się zmienia, coś naprawia. Odpowiadasz sam za swoje życie, za to, co odczuwasz, co trzymasz kurczowo w sobie. To ty decydujesz o tym czy pozwolisz sobie to coś oddać, pozbyć się czegoś, czy potrafisz skupić swoją uwagę na ciele i być szczęśliwym człowiekiem. Czy potrafisz uwierzyć ale tak na 100% bez żadnego ale … Wierzę i już. Ja to wiem, że wcześniej czy później osiągnę swój cel. 

Pilnuj się abyś nie uległ mocy przyzwyczajenia tzn., że mówisz, że wierzysz, ale tak naprawdę to tylko wypowiadasz to słowo. A może pocieszasz się tylko tym słowem “wiara”, a w rzeczywistości nie potrafisz wierzyć i uwierzyć. Nie przyjąłeś tego słowa “wiara” do serca. Przytaczasz sucho słowo, ale nie przechodzisz do czynów. Zrób to! 

W czynie zawarte jest wszystko. Działaj i rób. Czyń, działaj, pomóż sobie. Czynić oznacza wierzyć. Zamiast pocieszać się słowem wiara zacznij wierzyć a poczujesz lekkość, sprawczą moc. Twoja droga nie musi być ciężka i trudna ona może stać się łatwa i lekka.  Ty o tym decydujesz czy twoja droga życia jest trudna czy łatwa. 

Czasem najłatwiejsze rzeczy są najtrudniejszymi a te najcięższe mogą okazać się najłatwiejszymi. Ta sytuacja, w której jesteś może być pewnego rodzaju trudnością, wyzwanie do pokonania, pretekstem do pracy nad sobą, porywem do wzrostu.

Możesz zjeździć cały świat, możesz się badać, leczyć, przechodzić operacje, wykonywać różne zabiegi, możesz przyjmować tony suplementów, leków, hormonów, eksperymentować i próbować różnych technik, ale jeśli w danym momencie nie jest ci to coś dane, jeśli nie jesteś gotowy, jeśli masz w sobie błędy z przeszłości, blokujące przekonania, brakuje ci wiary to żadne pieniądze w tym nie pomogą.

Jeśli chcesz poznać, czym jest prawdziwa wiara. Wiara, dzięki której zmieni się, jakość twojego życia to zapraszam na  specjalne spotkanie. Otwórz przed sobą nowe możliwości, otwórz się na lżejsze życie.

Szybkie dzwonienie z komórki (kliknij na nr telefonu poniżej)

+48 507 696 892

Dodaj komentarz

Close Menu