CZY WIELKOŚĆ CZŁONKA MA ZNACZENIE?
Czy wielkość członka ma znaczenie?

CZY WIELKOŚĆ CZŁONKA MA ZNACZENIE?

Mężczyźni kojarzą mało udane życie seksualne z wielkością członka. Czy przekonanie, które sprawia mężczyznom wiele cierpienia o rozmiar członka w stanie spoczynku jest uzasadnione? Istnieje przekonanie, że małym penisem, nie można zadowolić kobiety i z tego powodu wielu mężczyzn boi się spotkania z kobietą. Czy rzeczywiście tak jest?

Z przeprowadzonych badań wynika, że jeśli penis mężczyzny w stanie spoczynku ma min 3 cm, to jest w stanie całkowicie zaspokoić kobietę. Trzeba pamiętać, że proporcje członka zmieniają się podczas wzwodu, tzw. erekcji. Penis rośnie i powiększa się, mniejszy od 2 do 2,5 razy, dłuższy od 1,5 do 2 razy.

couple-2300103_1920

Pochwa ma zazwyczaj od 8 do 12 cm.  Jej wrażliwość sięga do jednej trzeciej wysokości zewnętrznej części, a w głębi już nie. W pochwie znajduje się szczególnie wrażliwy punkt, zwany punktem G. Podczas jego drażnienia kobieta uzyskuje swoje maksimum seksualnej rozkoszy. Ten punkt znajduje się na przedniej powierzchni pochwy, w odległości ok. 4-5 cm od wejścia. Mały członek styka się z tym punktem i dostarcza kobiecie rozkoszy. Duży członek może “przeskakiwać” ten punkt.

Obawy mężczyzn z małym członkiem są bezpodstawne. Jak mówi prof. Zbigniew Lew Starowicz “Mamy bezsporne badania, że olbrzymia liczba kobiet, bo aż 85% w pełni zadowolona jest z wielkości członka swojego partnera. Tylko cześć kobiet nie, na zasadzie, że członek może być za duży dla niej i sprawia jej ból, a inne kobiety uważają, że członek jest trochę za mały, ale to nie jest problem, bo są techniki np. Kamasutra opisuje, jak mogą współżyć partnerzy z dużą różnicą budowy genitalnej”.

 Jednak trzeba pamiętać, że członek to mięsień i jak każdy mięsień ciała musi być trenowany, by stawał na wysokości zadania. Są odpowiednie ćwiczenia wzmacniające, powiększające i wydłużające penisa. Znając je i stosując mężczyzna może rozwiązać swój problem.

funkcja szybkie dzwonienie przez komórkę – kliknij nr telefonu

+48 507 696 892

Dodaj komentarz

Close Menu