INTOCEL

INTOCEL KAPSUŁKI

INTOCEL KROPLE

INTOCEL silnie wpływa ochronnie na cały organizm. Ze względu na dobór ziół stanowi on jeden z najważniejszych produktów regeneracyjnych i detoksykacyjnych organizmu. Zawiera wysoki poziom garbników, które w znaczący sposób wspomagają odchudzanie. 

Działa on przede wszystkim na obszar brzucha, ale ma też znaczny wpływ na pozostałe partie ciał. 

Garbniki roślinne zawarte w Intocelu reagują z białkami na powierzchni jelit i śluzówki tworząc na nich ochronną barierę. Bariera ta zapobiega przechodzeniu mikrocząsteczek tłuszczu do
naczyń krwionośnych i osadzaniu się ich w ciele. Ta ochronna warstwa uniemożliwia wniknąć do organizmu również bakteriom, wirusom, pleśniom i toksynom. 

Zatem zawarte w roślinach fitosubstancje mają działanie antywirusowe, antybakteryjne, antymikrobowe , antygrzybicowe i przeciwutleniające.

Intocel pomoże ci przy zrzuceniu zbędnych kilogramów ale też w regeneracji i wzmocnieniu włosów.  

 

Poznaj program “Jedz i chudnij” . Żadnych restrykcji kalorycznych, gdyż dostosowujesz dietę do potrzeb swojego organizmu, chudniesz systematycznie, zdrowo i bez efektu jo-jo!

Program Jedz ile chcesz i chudnij pomoże ci odzyskać siły witalne, zrzucić zbędne kilogramy, odzyskać uśmiech, radość i sprawność seksualną. Jest zdrowy, skuteczny i niewymagający. Jest idealny dla każdego, kto chce zrzucić zbędne kilogramy, doprowadzić swój organizm do porządku, obniżyć wiek biologiczny i czuć satysfakcję ze swojego wyglądu. Tu dowiesz się więcej. 

Nie wiesz który produkt wybrać (kapsułki, krople), zapytaj o właściwy produkt dla siebie. Nasz doradca dopasuje go do twoich potrzeb.  

funkcja szybkie dzwonienie przez komórkę – kliknij nr telefonu

+48 507 696 892

Dodaj komentarz

Close Menu