Dawno, dawno temu, w zamierzchłej przeszłości, trudno dokładnie określić kiedy człowiek zapomniał o sobie. Wiadomo a może nie wiadomo, dlaczego tak się stało. Faktem jest to, że tak się stało. Od czasu do czasu człowiek budzi się ze snu i troszczy się o siebie. Najczęściej wtedy, gdy coś dokucza, gdy coś boli, gdy niedomaga. Wtedy przypomina mu się o sobie. A gdy to coś przechodzi, człowiek znowu o sobie zapomina. Zapomina, po co się przebudził. Zapomina, co było powodem. Czy może być inaczej?  

 

Istnieją trzy drogi do zdobycia mądrości. Pierwsza jest drogą doświadczenia, ta jest najcięższa. Druga to naśladowanie. Ta jest najlżejsza. Trzecia droga jest drogą przemyśleń. Ta jest najszlachetniejsza.

ZAINWESTUJ W SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ – 

Teraz z okazji Nowego Roku ta inwestycja wynosi tylko 29 zł.

Kim jestem? Kim JA jestem? Po prostu JA, sobą, Dorotą, matką, córką, itp. Jestem po to by, ci służyć, byś odzyskał nadzieję. Byś odnalazł ten właściwy dla siebie kierunek. Jestem po to byś doświadczył w tej drodze spokoju ducha i radości. Jestem kobietą, która ma za sobą bogate doświadczenie. Kimś, kto przez wiele lat szukał odpowiedzi, dlaczego, po co i jak? Kimś, kto odnalazł na zadawane pytania odpowiedzi. Kimś, u kogo dzięki doświadczeniom wyrosła siła, wiara i zaufanie. Kimś, kto przeszedł tę drogę prawdy, przetarł szlaki i może cię uświadomić. Obiecuję, że wspólnie możemy znaleźć właściwe rozwiązanie, dzięki któremu rozwiążesz swój problem.

A ty kim jesteś?

– Po co tu jesteś?

– Aby doświadczyć świadomości życia

– A po co?

– Aby, świadomie kierować swoim życiem.

– A co ja mogę zrobić?

– Wszystko!

 

Szanowny sprawco nowego życia. Szukaczu sposobów na szczęśliwe życie  ta e-książka wprowadzi cię w świat stania się panem własnego życia, świata i losu. Od teraz twoje życie zmieni się. Staniesz się świadomą osobą i kto wie może i godną matrycą, matką, ojcem, mentorem, przewodnikiem.

Skoncentruj się na sobie, na swoim ciele. Otwórz się i obserwuj, co się w tobie dzieje. Bądź w tej chwili całkowicie obecny. Odsuń na bok przechodzące przez głowę myśli, by czas spędzony podczas czytania tej książki był jak najbardziej owocny dla ciebie. Bo możesz tą publikację po prostu czytać i przeczytać i na tym zakończyć jej studiowanie albo się otworzyć w sposób bezwarunkowy na przekazywane ci w niej treści porzucając niedomagania, wstyd i zapominając o zahamowaniach. Możesz otworzyć się całkowicie i przyjąć całe to dobro, które te strony ci niosą. Wszystko to, co ci przeszkadza po prostu, oddaj. Jeśli pragniesz być szczęśliwy, pragniesz być zdrowy itp. oddaj wszystko to, co cię spowalnia, blokuje to, co nie należy do ciebie, wtedy dojdziesz do głębi, do jądra swojej istoty. A tam jest czyste szczęście. Wszystkie wyuczone rzeczy, doświadczenia są zapisywane w ciele i sercu. Wszystko, co uczyniłeś dobrego lub złego jest tam zapisane. I to wszystko musi wyjść. Otwórz się na to, co jest teraz, w tej chwili. Chodzi o to by wszystko oddać, puścić i otworzyć serce tak szeroko jak tylko potrafisz i możesz. Powiedz jestem tutaj i chcę być świadoma tego czasu, cieszyć się nim. Pozwól Mu działać.

Zobacz, gdy potrzebujesz pomocy, bo ci się but rozwalił, bo podeszwa odeszła, bo ciśnie, bo uwiera idziesz do szewca i prosisz, by ci but naprawił. Gdy but wciąż masz na nodze wtedy szewc nic nie może uczynić. Gdy buty trzymasz i nie potrafisz ich odstawić, to szewc nic nie zrobi. Buta wtedy nie da się naprawić. Gdy oddasz w końcu but szewcowi, ale sprawdzasz, kontrolujesz, doglądasz jak postępuje praca, to w ten sposób przeszkadzasz i praca trwa znacznie dłużej. Wtrącając się do czeladnika pracy nic nie zyskasz a możesz stracić. On swój fach zna i wie, co ma zrobić. Oddaj mu ten but w zaufaniu, z wiarą, aby but naprawił.  

Dzięki tej lekturze możesz nauczyć się tworzyć świadomie swoją rzeczywistość poprzez siłę swych myśli i reguł życia. To nie magia, ale znajomość zasad świata. Wystarczy tylko, że po nią sięgniesz, wprowadzisz w życie i przekonasz się o jej możliwościach. Obiecaj proszę jedno. Obiecaj, że podzielisz się ze mną swoim doświadczeniem. Czekam na informacje i życzę pomyślności. Tak pomyślności, bo to słowo wszystko otwiera.

Close Menu