Czujesz, że życie cię przytłacza, że czujesz zmęczenie, chaos, stres, lęk i obawy. Dowiedz się co możesz zrobić, by zacząć płynąć z życiem.  

Fragment e-książki "Jak przestawić swoje życie pełne chaosu na życie w równowadze?"

Dlaczego życie w równowadze jest takie ważne? Bo, …… jesteś szczęśliwy.

Jeśli zechcesz, możesz rozpocząć nowe życie. Czy jesteś w stanie podjąć nowe wyzwanie? Wyzwanie pełne nowych doświadczeń. Zapewniam cię, że się opłaca. Uwierz mi!

Jak bardzo pragniesz lepszego życia, jak bardzo pragniesz innego życia?  Niebawem się przekonasz. Pokażą to rezultaty twoich działań. Większość ludzi dużo mówi, mało robi. A jeśli już robi to zazwyczaj towarzyszy im wielki zryw na początku, a potem wielka klapa. Jak to będzie z tobą?  Dasz radę?

Znajdziesz się wśród nielicznych osób, które kierują własnym życiem? Które wpływają na własne życie?  TAK, czy NIE? Teraz to od twojej decyzji zależy, jakie je uczynisz!

 

“Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie…”/

Ralph Waldo Emerson

Zamknij oczy i wyobraź sobie swoje życie pełne radości, uśmiechu, zdrowia, miłości i spontaniczności. Życie w dostatku. Wyobraź sobie to, czego tak bardzo pragniesz. Zobacz to. Przyjrzyj się uważnie. Jak to wygląda (kolor, smak, zapach), co czujesz? 

A teraz powróć do rzeczywistości i porównaj ją z tym, co widziałaś chwilę wcześniej.

Która wersja ci się bardziej podoba? Której pragniesz? Którą wybierzesz?  Podejmij decyzję. Chcesz kreować swoje życie, czy tak jak do tej pory – chcesz by życie kreowało ciebie? Zastanów się spokojnie. Jesteś w stanie żyć w zdrowiu i spełniać swoje marzenia. Chcesz tego? A, więc jaka jest twoja decyzja? To ważne, bo to od niej zależy jak będzie wyglądał dzień jutrzejszy. 

Może skarżysz się, że nie możesz odnaleźć swojego celu, nie wiesz, czego chcesz, nie rozumiesz, jak możesz zmienić swoje życie. Może znajdujesz się w położeniu, z którego, wydawałoby się, nie ma wyjścia. Jeśli tak. Zapraszam cię do zgłębienia wiedzy, która pomoże ci w dotarciu do innego życia, lepszego życia. Do wiedzy opartej na doświadczeniu.  

Jednak w tym wszystkim nie może obejść się bez pozytywnego nastawienia, lecz skąd masz wziąć optymizm, jeżeli wokół panuje nieprzenikniona, mroczna rzeczywistość i nie wiadomo, co możesz na nią poradzić. Szczególnych talentów brak, lata mijają, perspektyw nie widać, życie ugrzęzło w rutynie codzienności jak w bagnie. W takich okolicznościach jakoś trudno uwierzyć w nieograniczone możliwości życia w równowadze. Może do tego borykasz się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi. W jaki sposób masz wyrwać się z tego kręgu?

W żaden sposób. Właśnie w żaden sposób nie wyrwiesz się z tej beznadziejności. Rzecz w tym, że brak Ci energii. Pod pojęciem energii nie rozumiem tu siły fizycznej, przydatnej jedynie do tego, by wykopać dół, a wolną energię, która pozwala człowiekowi urzeczywistniać swoją wolę.

Jeśli brakuje ci wolnej energii, to brakuje ci również zamiaru. Innymi słowy – nic się ci nie chce i na nic nie wystarcza ci sił, poza podtrzymaniem istnienia i wykonywaniem rutynowych czynności. Energia zamiaru – to siła życiowa, dzięki której pojawia się chęć, by cieszyć się życiem, aktywnie działać, tworzyć, zdobywać nowe szczyty i w ostatecznym rozrachunku kształtować swoją rzeczywistość.

Wszystko jest bardzo proste. Przy niskim poziomie energetyki optymizm przechodzi w pesymizm.

Są jednak dwa warianty. Pierwszy – zostaw wszystko tak jak jest, pogodzi się z tym, co nieuchronne i nadal wiedź życie pozbawione nadziei na poprawę egzystencji. Twój wybór – to twój wybór. Oprócz ciebie nikt ci nie przeszkadza wybrać innego wariantu – popracować nad swoją energetyką. Wówczas pojawi się u ciebie optymizm, cel i siły na jego osiągnięcie. Możesz kształtować swoją rzeczywistość, jak tylko zechcesz. Lecz w tym celu należy doprowadzić energię zamiaru do należytego poziomu. Efekt ten możesz osiągnąć za pomocą odpowiedniego sposobu żywienia, jogi, różnych treningów i medytacji.

“Nasza siła wyrasta ze słabości . Oburzenie, które uzbraja się w tajemne moce, budzi się w nas dopiero, kiedy zaznamy cierni, ukłuć i bolesnych razów życia. Popychany, udręczony, pokonany człowiek ma szansę czegoś się nauczyć; zostaje zdany na swój rozum i męstwo; zdobył doświadczenie, poznał swą niewiedzę, wyleczył się z szaleństwa pychy, posiadł poczucie umiaru i prawdziwe umiejętności” – Emerson

Najważniejszą, jeżeli nie jedyną przyczyną niedoboru wolnej energii, jest prozaiczne zanieczyszczenie organizmu, co dodatkowo jest źródłem i praprzyczyną wszystkich chorób. Jeśli nie dbasz o swoje ciało, to zawiera ono dużo zanieczyszczeń – toksyn. Te śmieci przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu twojego organizmu – przeszkadzają w “porozumiewaniu się” komórek, osłabiają sygnały elektryczne, które przeszkadzają sobie nawzajem. Takie problemy jak: nadwaga, choroby, starzenie się, depresja, pesymizm, brak siły życiowej zawdzięczają swoje istnienie ignorancji. Zadziwiające, jak przy tak wysokim poziomie rozwoju inteligencji ludzie znajdują się w stanie niewiedzy, co do przyczyny swoich problemów. A przyczyna jest elementarna – nieprawidłowe odżywianie. Wszyscy w zasadzie to rozumieją, lecz nie uświadamiają tego sobie. W tej kwestii mamy do czynienia ze znajomością faktów, a nie z wiedzą. Zazwyczaj wszystko sprowadza się do tego, że coś jest nie zdrowe. Na tym z zasady informacje o zdrowym żywieniu się wyczerpują.

 

“Jeśli przez najbliższe kilka lat będziesz robić to,

czego większość ludzi nie chce robić,

przez resztę życia będziesz mogła robić to,

czego większość ludzi nie będzie mogła robić” / Wade Cook

Poniżej pokażę ci kilkadziesiąt wskazówek, które pomogą ci ukierunkować się na życie w równowadze.  Jesteś gotowy? 

Zainwestuj w e-książkę “Jak przestawić swoje życie pełne chaosu na życie w równowadze?”

TERAZ tylko – 10 zł.

Close Menu