JAK UNIKNĄĆ MOKRYCH SNÓW

JAK UNIKNĄĆ MOKRYCH SNÓW

Zapewne zdarzyły ci się w nocy lub nad ranem zmazy nocne tzw. polucje, czyli mimowolne wytryski nasienia.  Czy to normalne, czy tak ma być? Czy to tylko fizjologia, czy jednak przyczyna leży gdzieś indziej? Przeczytaj.

Przyczyn nocnych lub porannych polucji może być wiele. Oto niektóre z nich:

  • nadmierna pobudliwość seksualna;
  • jedzenie zbyt późno posiłków;
  • spożywanie nadmiernej ilości pożywienia;
  • za ciepły koc;
  • obcisła bielizna;
  • picie zbyt dużej ilości płynów – wody (pęcherz uciska gruczoł krokowy).

Jeśli jesteś dorosłym mężczyzną i polucja zdarza ci się raz w miesiącu, to nie masz się czym martwić. To normalne. Jeśli zdarza ci się to częściej tzn. ok 4-8 razy w miesiącu, to może oznaczać słabość, informacje, że często współżyjesz lub masturbujesz się. Kiedy sperma jest zbyt obfita i nadmiernie pobudzona dochodzi do wytrysku.  Inną przyczyną łatwego wytrysku jest infekcja gruczołu krokowego lub choroba weneryczna, która to może uszkodzić narządy płciowe.

Zatem jeśli zmagasz sie z wyciekami tzw. mokrymi sami częściej np. co noc, podczas dziennej drzemki przyjrzyj się sobie. Zobacz jak wyglądasz i jak się czujesz. Sprawdź jak wygląda twoja cera, czy nie jest zbyt blada, jak wyglądają oczy, czy nie mają tępego wyrazu, czy twoje ciało nie jest ociężałe, jak wygląda twoja pamięć i czy nie znajdujesz się w dołku psychicznym.

UWAGA! Im słabsze ciało, tym więcej wycieka spermy.

Ale jest sposób na częste polucje. Dzięki zastosowaniu tego sposobu przez klika tygodni przestaniesz tracić swoją energię i stopniowo energia zacznie powracać, wzrastać.   Najważniejszą sprawą jest tzw. uszczelnienie “cieknącego penisa”. Stosując   technikę “uszczelniania” przez zaledwie jeden tydzień uda ci się powstrzymać wyciek.   

Poznaj sposób na szczelnego penisa. Zamów go poprzez poniższy formularz. W treści wpisz “szczelny penis”. Inwestycja w szczelnego penisa teraz tylko 25 zł.  

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Close Menu