JAKIE  RELACJE  TAKIE  ŻYCIE

JAKIE RELACJE TAKIE ŻYCIE

Chcesz być szczęśliwym człowiekiem, chcesz tworzyć szczęśliwy związek, naucz się być szczęśliwym. Szczęście jest w tobie.

Wszystko, co robisz, rób zwracając uwagę na własne zadowolenie. Jeśli cokolwiek robisz bez korzyści dla siebie, to zostaw to, odłóż albo znajdź w tym chociaż kawałek korzyści dla siebie. Samo to, że z kimś przebywasz może być już atrakcyjne. To ważne aby, to, co robisz dawało ci poczucie szczęścia

To, co robisz aby dawało ci poczucie szczęścia potrzebuje wypływać z ciebie, z serca. Jeśli brak jest pomiędzy wami prawdziwej miłości nadaremnie szukasz prawdziwej rozkoszy płynącej zarówno z ciała jak i ducha. Jeśli kochasz się tylko dla zaspokojona rządzy seksualnej, dla spłodzenia dziecka bez zwracania uwagi na ducha, czy możesz poczuć szczęście. Dostaniesz tylko seks i wyżycie seksualne nic więcej, brak w tym prawdziwej miłości, bliskości, bycia razem. Całe piękno polega na tym, by wkładać w to serce, kierować się sercem bez oczekiwania czegoś w zamian. Cokolwiek robisz a jest to z głębi serca płynące czujesz się szczęśliwy. Czujesz, że życie jest piękne. Dajesz a co dajesz z czystego serca wraca z podwójną siłą.

Pomyśl, co daje ci szczęście. Jaki jest twój porządek wartości. Za co jesteś w stanie wiele zapłacić albo oddać. Uwzględnij zarówno materialne jak i niematerialne rzeczy. Zrób bilans zysków i strat. Określ wartości.

JAKIE RELACJE TAKIE ŻYCIE

Mocno mści się podejmowanie decyzji pod wpływem chwili, emocji. Dowiedz się najpierw dokładnie czego chcesz i uwierz w realizację pragnień. Wiara przenosi góry. Potrzebujesz wiedzieć czego chcesz i wierzyć, że na to zasługujesz. 

Otocz się ludźmi których ty kochasz i którzy kochają ciebie. Twoje powodzenie, sukces i zadowolenie zależy od umiejętności postępowania z innymi. Pomyślne życie jest efektem pracy nad umiejętnością współgrania z otoczeniem.  Postępujesz zgodnie ze swoją wolą. Wiedz jednak, że jaka wola taka myśl. A myśl porusza do czynu. Chcesz przeżyć to życie w szczęściu, dąż do niego. Pokochaj życie, pokochaj siebie, naturę. Zaufaj i uwierz a pomoc przyjdzie. Odrzuć zło. Uwierz w dobro. Utrzymujące się dobro przezwycięża zło.

Świat otacza się różnymi energiami. Osądzanie i ocenianie innych stało się pokarmem i pożywką wielu ludzi. Zapomina się jednak o silniejszej energii jaką jest energia miłości. Ma ona potężną moc stwórczą. Może pokonać cały wachlarz tzw. negatywnych energii.  Mogą ci jej dostarczyć członkowie rodziny, mąż, rodzice, krewni itd.  Możesz ją również wytworzyć samodzielnie. Aby tak się stało, potrzebujesz mieć jasno określony cel, pragnienie, marzenie, którego osiąganie będzie wywoływało pozytywne emocje. Pragnienie, które każdego dnia będzie popychać cię do przodu. Pragnienie tak mocne, że bez większego wysiłku pomoże ci pokonywać kolejne szczeble na drodze do własnego celu.   

Gdy widzisz cel i w spokoju w sposób świadomy podążasz w jego kierunku ma szansę się urzeczywistnić. Zaufaj i uwierz. To może być tylko kwestia czasu. 

Czasu, którego być może potrzebujesz na uporządkowanie w pierwszej kolejności związku z samym sobą a następnie związku z partnerem.  Wewnętrzne zharmonizowanie siebie.  Gdzie miłość zacznie grać pierwsze skrzypce. Gdzie pokochasz siebie a wraz ze swą miłością pokochasz inne drogie ci osoby. Tylko wtedy jesteś w stanie stworzyć prawdziwy związek. Powiedziane jest: “Kochaj bliźniego swego jak siebie samego”. Dopóki nie pokochasz siebie, nie jesteś w stanie pokochać nikogo innego prawdziwą miłością. To jedyna droga do szczęśliwego życia.

Tylko wtedy, gdy czujesz swoje marzenie w ciele i w duszy, gdy w pełni jesteś gotowy na przyjęcie tego, co może przyjść, może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie.

Ludzie różnie patrzą na siebie nawzajem, różne żywią do siebie uczucia. Jest miłość, obojętność, zawiść, nienawiść, szacunek, strach. Im więcej tzw. “pozytywnych emocji” ludzie kierują do siebie, im więcej “pozytywnych emocji” dociera do ciebie z zewnątrz, tym więcej masz “pozytywnej energii”.  Jeżeli natomiast otaczasz się “złymi emocjami” , toksycznymi ludźmi, przeważają w twoim życiu negatywne energie. Gromadzi się w człowieku niszcząca energia. Człowiek opada z sił, nie ma chęci do życia, powstają wyzwania zdrowotne.

Przyszłeś na ten świat w określonym celu.  Prawdziwą życiową misją każdego człowieka jest odnaleźć własne szczęście. Aby tak się stało potrzebujesz poczuć to szczęście w sobie. Nikt ci go nie da. Możesz osiągnąć je tylko sam.  Przyjrzyj się temu, w co wierzysz, jak się osądzasz, oceniasz. Bądź absolutnie uczciwy wobec siebie.  Otwórz oczy, zobacz prawdę. Zobacz świat takim, jakim jest naprawdę. Zaakceptuj siebie takim jakim jesteś, powstrzymaj samo odrzucenie. W momencie, w którym zaakceptujesz siebie takim jakim jesteś, stanie się twój przełom na drodze do zmiany. Jednak tak jak wszystko ma to swoja cenę. Tę ceną jest miłość, szacunek do samego siebie. Jeśli kogoś nie lubisz, odchodzisz, unikasz spotkania.  A co jeśli nie lubisz siebie. Chcesz tego czy nie, musisz ze sobą być. Wtedy rozpoczynasz proces samobójstwa. Zabijasz się stopniowo. Twoje myśli, słowa, emocje są narzędziami do samounicestwienia. Pogrążasz się. Dlaczego właśnie ja, dlaczego mnie to spotkało, dlaczego jestem tym gorszą, dlaczego, dlaczego …  Złość, gniew, nienawiść, rozpacz, żal i pytania “dlaczego”.  To wszystko prowadzi tylko do jednego, do samozagłady. Jesteś odpowiedzialny za własne życie.

Odrzuć żądania. Dąż do osiągania. Idź za głosem serca. Nie wiesz jak. Możesz się tego nauczyć. 

Dodaj komentarz

Close Menu