KLIN (CLEAN)

KLIN (CLEAN)

Klin (clean) oczyszcza ciało,  nawodnia, odżywia, przywraca równowagę fory bakteryjnej, działa przeciwzapalnie, oczyszcza wątrobę, usuwa pasożyty, odtruwa.  

Każdy dzień rozpocznij od wypicia klina (clean)

Zaczynasz po kolei 4 etapy:

1.    1/2 szklanki wody z 2 kroplami płynu lugola

2.    1/2 szklanki ciepłej wody z 1 płaską łyżeczką chlorku magnezu

3.   2 szklanki ciepłej wody z sokiem z 1 lub 2 cytryn / limonki (woda może być z dodatkiem naturalnego miodu nastawionego na wieczór)

4.   Koktajl / smufi z kiszonek (do wyboru – ogórki, kapusta, buraki, marchewka, czosnek, cebula, itp.)

z dodatkiem 1 łyżeczki kurkumy, 1/5 łyżeczki czarnego lub cayenne pieprzu, 1/5 szklanki oliwy z oliwek lub oleju słonecznikowego tłoczonego na zimno z pierwszego tłoczenia, 1 łyżką siemienia lnianego lub babki płesznik. Woda przefiltrowana. Jej ilość uzależniona jest od konsystencji jaką chcesz osiągnąć (ok 1-1,5 szklanki).

Koktajl możesz urozmaicać dowolnie według swoich upodobań. Może on stanowić pierwszy posiłek. 

Od ponad 10 lat zajmuję się zdrowiem człowieka, uzdrawianiem relacji, zdejmowaniem blokad hamujących dojście do celu, odnową komórki, przywracaniem przepływu miłości. 

Z radością i misją przekazuję tobie swoją wiedzę i doświadczenie. 

Dużą przyjemność sprawiają mi spotkania z kobietami i mężczyznami i obserwowanie jak zmienia się ich życie pomiędzy kolejnymi widzeniami. Jak doświadczają przemiany, spokoju, satysfakcji z życia. 

TO dla ciebie mój nr telefonu

tel. +48 507 696 892

Jestem po to, by tobie służyć 🙂

Portal dobrzejest.com jest to miejsce, w którym w oparciu o współczesną wiedzę, bogate zdobycze pokoleniowe, badania naukowe i własne przemyślenia autorki powstają niejednokrotnie treści kontrowersyjne. Może nawet mało wygodne, ale może warte zatrzymania się i przemyślenia. 

Dodaj komentarz

Close Menu