Jedz ile chcesz i chudnij

Napięty harmonogram, gonitwa, czasami brak konsekwencji w działaniu, brak stałych pór jedzenia, natłok obowiązków zrobił swoje i trochę za dużo ci się nazbierało. Do tego nie chcesz się ograniczać, bo jedzenie sprawia ci przyjemność.

Poznaj sposób “Jedz ile chcesz i chudnij”. To sposób, który łączy jedzenie z równoczesnym zrzuceniem zbędnych kilogramów.

 

Wprowadzając do swojego życia sposób Jedz ile chcesz i chudnij nie potrzebujesz gotowych jadłospisów, liczenia kalorii ani ograniczeń. Jej zasady są proste i jest ich mało. Twoim zadaniem będzie trzymać się odpowiednich reguł, które możesz modyfikować wg własnego uznania.  

Wystarczy tylko żebyś zrzucił z siebie dotychczasowe przekonania i otworzyć się na nowe wyzwania. Pozwól sobie stać się kimś, kim pragniesz być. 

Możesz w siebie uwierzyć albo nie. Pamiętaj, że im bardziej sobie nie wierzysz, tym bardziej musisz się usprawiedliwiać!   

Możesz wyglądać jak milion dolarów!

 

Usiądź w wygodnym fotelu, włącz ulubiona muzykę, zamknij oczy i wyobraź sobie siebie za X czasu (tu wyznacz sobie datę). Jak wyglądasz, jak się czujesz, jak twoje zdrowie, libido, sprawność seksualna?  

 

Przyjęło się założenie: “chcesz schudnąć licz kalorie”.  Wiedz, że zmniejszając kalorie,zmniejszasz tylko czasowo wagę ciała. Dlatego nie warto liczyć kalorii. 

Twoje ciało potrzebuje odpowiedni składników odżywczych, dostarczonych w odpowiedniej ilości. Gdy mu ich brakuje wprowadza mechanizmy obronne. Przykładem jest obniżone tempo przemiany materii. Co to oznacza? Że, zaczyna spalać  coraz mniej energii i oszczędniej gospodaruje magazynem tkanki tłuszczowej z jednoczesnym zjadaniem białka mięśniowego dla pozyskania energii. To zjadanie białka niszczy komórki mięśniowe i pozbywa cię jedynego urządzenia spalającego tłuszcz w organizmie.

Ciało pozornie chudnie, ale bez zmniejszenia komórek tłuszczowych. Zmniejsza się, co prawda ich objętość, ale organizm dąży do ich ponownego napełnienia. Co w efekcie doprowadza do tego, że ponownie tyjesz.

Warto wiedzieć, że wielokrotne powtarzanie się tego procesu opróżniania i napełniania komórek tłuszczowych prowadzi do powstawania nowych. Czyli co?

Wielokrotne odchudzanie bez znajomości zasad doprowadza do syzyfowej pracy, która w efekcie końcowym pozostawia cię na wielkim minusie. Zamiast być lepiej, jest coraz gorzej.  

Diety nisko kaloryczne prowadzą do tzw. nadwagi wtórnej, do efektu jo-jo. 

Jak zatem jeść i schudnąć. Jak zaopatrzyć organizm we właściwą ilość składników pokarmowych?

 

Odpowiedź stanowi program Jedz ile chcesz i chudnij, który dostosowany jest do twoich indywidualnych potrzeb a efektem ubocznym jest spadek wagi ciała i co najistotniejsze zmniejszenie obwodów (spalenie tłuszczu), odtłuszczenie organów wewnętrznych i zmniejszony wiek biologiczny.  

Żadnych restrykcji kalorycznych, gdyż dostosowujesz dietę do potrzeb swojego organizmu, chudniesz systematycznie, zdrowo i bez efektu jo-jo!

Program Jedz ile chcesz i chudnij pomoże ci odzyskać siły witalne, zrzucić zbędne kilogramy, odzyskać uśmiech, radość i sprawność seksualną. Jest zdrowy, skuteczny i niewymagający. Jest idealny dla każdego, kto chce zrzucić zbędne kilogramy, doprowadzić swój organizm do porządku, obniżyć wiek biologiczny i czuć satysfakcję ze swojego wyglądu. 

spotkanie6

Funkcja – szybkie dzwonienie przez komórkę – kliknij nr telefonu

+48 507 696 892

POZNAJ TEŻ:

Potencjał mężczyzny

Sposób na niePŁODNOść

Zestresowany - odpręż się