MASAŻ DUCHOWY

lek-strach

Jeśli chcesz otworzyć się na nowe, doświadczyć czegoś innego, dotąd ci nieznanego. Jeśli chcesz poznać prawdziwego siebie i stare pozostawić za sobą. Jeśli chcesz doświadczyć oczyszczenia duchowego, poczuć swoje ciało lżejsze, odmłodzone, uwolnione, zregenerowane, odprężone i naładowane dobrą energią, gotowy do działania zapraszam cię na masaż duchowy.    

Masaż jest pełen miłości. Jest to celebracja ciała, która jednoczy wszystkie poziomy ludzkiego istnienia.   

Masaż jest okazją do zharmonizowania całego ciała, wyciszenia. To okazja rozpoczynająca nową jakość życia. W czasie masażu odnajdziesz siebie w sobie i doświadczysz swojej wielkości, poczucia wpływu na swoje życie. Twoje ciało zjednoczy się ze Świadomością, fizycznością, intymnością. Otworzysz swe serca na obecne odczuwanie i błogość.  Możesz otworzyć się na głębokie poziomy łączące cię z twoim ciałem, umysłem, seksualnością (kobiecością, męskością). 

Masaż duchowy stanowi wrota do doświadczenia życiowego spełnienia. 

Masaż odbywa się w atmosferze miłości, zrozumienia i akceptacji. To terapia, która wykonywana jest w skupieniu, przy wzmacniających proces dźwiękach muzyki, w głębokim kontakcie ze swym wnętrzem, w przyjaznej atmosferze sprzyjającej zaufaniu, przy naturalnych specjalnie dobranych naturalnych woniach, barwach, świecach i podczerwieni, które to również mają działanie uzdrawiające.  

Poprzedza go przywitanie, wprowadzenie, nauka oddechu i wejścia w stan głębokiego relaksu, po to by pogłębić odczucie, przyjąć dary jakie niesie masaż i wzmocnić wrażliwość jego odbioru. 

Osoba masowana  zazwyczaj leży na stole do masażu bez odzieży i jest przykryta ręcznikiem, tak by terapeutka nie miała wglądu na intymne organy ciała.  

Masaż rozpoczyna się od nałożenia dłoni na głowę masowanej osoby, po czym terapeutka przechodzi do stóp i to od nich zaczyna masowanie całej przedniej strony ciała (z wyłączeniem męskich i żeńskich organów płciowych), kierując się w stronę serca.  Ruchy dłoni terapeutki są delikatne a jednocześnie zdecydowane. Do tej sesji terapeutycznej używany jest naturalny specjalnie do tego celu tłoczonym na zimno wg faz księżyca olej (dla pozyskania najwyższych jakości), połączony z ziołami, świętymi roślinami / naturalnymi, czystymi najwyższej jakości i certyfikowanymi olejkami aromatycznymi. Masaż kończy się zasilaniem i harmonizacją centrów energetycznych człowieka.   

W razie potrzeby terapeutka w czasie sesji terapeutycznej może poprowadzić spotkanie w dwóch odsłonach. Pierwsza polega na wyprostowaniu rzeczy wymagających ułożenia, druga na terapii dotykiem (masaż), tak by uzyskać zamierzony efekt. 

Co możesz zyskać po sesji terapeutycznej:

  • poczujesz się pięknym i wartościowym człowiekiem;
  • poczujesz prawdziwość siebie;  
  • poczujesz miłość; 
  • otworzysz się na zmysłowość, czułość;
  • uzdrowisz ciężkie doświadczenia, które wywołują negatywne emocje, strach i powodują “paraliż ciała” na same wspomnienia lub na kontakt z dana sytuacją;
  • uwolnisz się od błędnych schematów;
  • poczujesz jak to jest żyć bez zbędnego lęku i strachu;
  • transformację i wzrost świadomości;
  • i jeszcze to coś ….

Jednorazowa inwestycja w siebie to:

– czas do 2 godz. (ok. 120 min) – 250,00 zł, w pakiecie – 210,00 zł. 

Metoda masażu duchowego ułatwia wejście na wyższy poziom świadomości, prostuje życiowe ścieżki, skraca czas decyzyjności, uzdrawia. Prowadzi do punktu, w którym wiesz czego chcesz. Dzięki niej życie staje się piękniejsze. 

Najpełniej doświadczysz korzyści z tego masażu jak całkowicie oddasz się w moje ręce i w pełni otworzysz się na przyjmowanie i otrzymywanie.

Masaż wykonywany jest z intencją z jaką przychodzisz. 


Chcesz się wyluzować i otworzyć na duchowe aspekty ziemskiego życia, poznać jego głębię?

tel. +48 507 696 892

Dorota Dusik - terapeutka

Tego masażu nie da się opisać. Jego trzeba doświadczyć. Każdy otrzyma z niego to, czego najbardziej potrzebuje. 

Podaj 3 dogodne dla ciebie terminy. Potwierdzę jeden.

Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z prysznica.

Close Menu