MASAŻ ENERGETYCZNY

brakuje-energii-1

Ten masaż można uznać za terapię, która zamiast skupiać się na pojedynczym problemie, skupia się na całym człowieku.

Na czym ona polega?

Na przekazaniu energii i przywracaniu harmonii organizmowi m.in. poprzez układ nerwowy, który to zarządza ponad 80% czynności organizmu i jest bardzo wrażliwy na działanie czynników stresogennych.

Przewlekły stres w dzisiejszym świecie jest wpisany w życie wielu ludzi, co prowadzi do nadmiernej aktywacji współczulnego układu nerwowego i utrzymania organizm w gotowości do reakcji. Podczas masażu energetycznego dostarczana jest osobie masowanej energia, następnie dochodzi do wprowadzeniu organizmu w stan odpoczynku i relaksacji a następnie do rozprowadzenia energii na całe ciało tak, by doprowadzić organizm do harmonijnej pracy.  

Ruchy terapeutki są delikatne ale celowe; dostosowane do potrzeb masowanej osoby, dostarczają sygnałów do wielu układów ciała w określony dla danej osoby sposób, a ciało reaguje na nie we właściwy dla siebie sposób i we właściwym czasie. Podczas sesji osoba masowana często zapada w stan głębokiego relaksu, zasypia lub odczuwa pobudzenie. Jest to technika odpowiednia dla osób w każdym wieku i w każdym stanie zdrowia.

Masaż energetyczny rozpuszcza blokady, wycisza, balansuje, energetyzuje. 

CO ZYSKUJESZ:

  • uwolnisz się od napięć, lęku;
  • otworzysz się na przypływ wewnętrznej mocy i czerpanie radości z życia;
  • rozpuszczone zostaną blokady wewnętrzne; 
  • rozluźnisz się, odprężysz;
  • przyjmiesz porządkującą, uzdrawiającą energię;
  • uzdrowisz ciało;
  • wzmocnisz wrażliwość swej skóry na przyjmowanie dotyku;
  • zyskasz więcej siły i energii.

Masaż energetyczny wykonywany jest przy dźwiękach wzmacniających proces, w skupieniu i w głębokim kontakcie z samym sobą, przy świecach, zapachach natury, odpowiednio dostosowanych kolorach świateł, podczerwieni.

Przestrzeż, w której wykonywany jest masaż przygotowana jest w taki sposób, by zapewnić pełny relaks, komfort, wygodę, poczucie bezpieczeństwa, jest wypełniona dobrą energią.

Masaż rozpoczyna przywitanie, wprowadzenie, rozpoznanie sytuacji,  nauka specjalistycznego oddechu i relaksu pozwalającego pogłębić odczuwanie energetycznego masażu, tak byś był w stanie przyjąć pełne dary, jakie niesie za sobą terapia. Masaż poprzedza intencja. 

Masowany jest cały tył ciała od stóp w kierunku serca naturalnym specjalnie do tego celu tłoczonym na zimno wg faz księżyca olejem (dla pozyskania najwyższych jakości), połączonym z ziołami / naturalnymi, czystymi najwyższej jakości i certyfikowanymi olejkami aromatycznymi, m.in. koronnym olejkiem z kadzidłowca (charakteryzuje go bardzo wysoka energetyka, jest warty więcej niż złoto!). Olibanum jest mocno cenione od tysiącleci i używane w ceremoniach religijnych w kulturach całego świata. O kadzidłowcu pisze Biblia. 

Masaż energetyczny wzmaga odczucia spokoju i harmonii, dodaje energii i życiowej siły, co sprawia, że budzisz się każdego ranka z uśmiechem i poczuciem radości doświadczenia kolejnego dnia.   

Wszystkie aspekty terapii /masażu są starannie dopracowane, tak by doprowadzić do osiągnięcia jak najlepszych korzyści osoby masowanej.

Masaż przyjmuje m.in cechy: przeciwzapalne; przeciwlękowe, immunomodelujące, uspokajające, antydepresyjne.

W razie potrzeby dzielimy spotkanie na dwie części. Cześć terapeutyczną mentalną i terapię dotykiem (masaż), tak by uzyskać zamierzony efekt.

Jednorazowa inwestycja w siebie to:

– czas do 2 godz. (ok. 120 min) – 250,00 zł, w pakiecie – 210,00 zł. 

Metoda masażu energetycznego ułatwia samouzdrawianie. Reakcja organizmu na zastosowaną technikę utrzymuje się przez kilka dni, dlatego też inne formy terapii wskazane są dopiero po upływie 5 dni, by nie zaburzyć efektów wykonach działań. Sesje masażu energetycznego można powtarzać. Ilości sesji nie da się z góry przewidzieć ze względu na unikatowość każdego człowieka. 


Chcesz mieć więcej siły, energii, dzięki czemu poprawi się Twoja jakość życia?


Tel. +48 507 696 892

Dorota Dusik - terapeutka

Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z prysznica.



.

Podaj 3 dogodne dla ciebie terminy. Potwierdzę jeden.
Formularz kontaktowy
Close Menu