MASAŻ HORMONALNY

20190325_224409

Masaż hormonalny można uznać za terapię, która skupia się na przywróceniu prawidłowej produkcji hormonów w organizmie człowieka. Celem terapii jest takie działanie, by wpłynąć na prawidłową pracę podwzgórze – szyszynkę – przysadka mózgowa.

Podwzgórze jest głównym ośrodkiem kontrolującym gruczoły ludzkiego ciała. Kontroluje uwalnianie wielu hormonów włączając w to hormony tarczycy i hormony wzrostu.

Metoda polega na tym, że terapeuta opracowaną autorską metodą masuje, uciska, energetyzuje ciało zwracając szczególną uwagę na głowę, szyję, stopy, nogi. Do tego celu używa tłoczonego na zimno wg faz księżyca oleju (dla wzmocnienia efektów działania) z dodatkiem naturalnych wysokojakościowych, czystych olejków eterycznych, głównie Frankincense, który to jest używany leczniczo w wielu szpitalach Europy (poza Polską) i USA. Udowodniono jego wysoką zdolności w udoskonalaniu produkcji ludzkiego hormonu wzrostu.

Samoleczenie jakie daje technika masażu hormonalnego powstaje dzięki działaniu energii, stymulacji punktów odpowiedzialnych za produkcję hormonów, używanym specyfikom, wyciszeniu układu nerwowego i wprowadzeniu organizmu w stan odpoczynku. Ruchy terapeutki stymulują ciało, tak by ono we właściwy dla siebie sposób i we właściwym dla siebie czasie reagowało doprowadzając do samonaprawy.

Masowane jest całe ciało bez odzież lub w bieliźnie. Ciało osoby masowanej przykryte jest w czasie masażu, odkrywane są tylko konkretne partie ciała, które są akurat masowane. Organy płciowe są cały czas zakryte.  

 

Wartością dodaną sesji jest przekazanie przez terapeutkę stosownej wiedzy wzmacniającej proces hormonalny organizmu i ustalenie planu działania, tak by uzyskać zamierzony. 

Istnieje możliwość skorzystania z prysznica. 

ODZYSKAJ SIEBIE NA NOWO

Tel. +48 507 696 892

Dorota Dusik – terapeutka

Close Menu