MASAŻ ODNAWIAJĄCY

TEN-RUCH-OTWORZY-CIE-NA-NIEZNANE

Technika masażu odnawiającego jest metodą naturalnej terapii manualnej, której celem jest zapoczątkowanie w ciele osoby masowanej reakcji doprowadzających do samoleczenia i uwolnienia z ciała substancji toksycznych, od stresu, napięć i skumulowanych emocji.

KORZYŚCI Z MASAŻU ODNAWIAJĄCEGO & TERAPII:

 • uwolnisz się od napięć i stresu;
 • uwolnisz ciało od złogów i toksyn;
 • wyzwoli się w tobie wewnętrzną moc i siła;
 • rozpuszczone zostaną blokady wewnętrzne w ciele i świadomości;
 • otworzysz się na radość i witalność; 
 • rozluźnisz się i zrelaksujesz;
 • otworzysz się na energię witalności;
 • odmłodzisz ciało;
 • przywrócisz prawidłową pracę hormonów;
 • wzmocnisz swoją odporność; 
 • przywrócisz właściwą pracę organizmu;
 • wzmocnisz wrażliwość, zwiększy się odczuwalność przyjemności.

Technika masażu odnawiającego polega na tym, że terapeuta i użyte w czasie masażu specyfiki dają odpowiednie bodźce, a ciało osoby masowanej pod ich wpływem wykonuje resztę pracy. 

Masaż odnawiający odnosi się do całego ciała człowieka, bez skupia się na pojedynczym problemie. Polega na przywracaniu równowagi organizmu poprzez działanie odtruwające organizm, przeciwzapalne, stymulujące przepływ krwi i pobudzające organizm do lekkiego przekrwienia narządów co w pośredni sposób wpływa na potencjał kobiety / mężczyzny. 

Samoleczenie jakie daje technika masażu odnawiającego powstaje dzięki wyciszeniu układu nerwowego i wprowadzeniu organizmu w stan odpoczynku i relaksacji. Ruchy terapeutki dostarczają bodźców do układu nerwowego osoby masowanej, ciało odbiera je i reaguje we właściwy dla siebie sposób.

Na terapię składają się ruchy okrężne, nacisku, muskania, przesuwania, oklepywania, wykonywane w różnych kierunkach z różną siłą nacisku, z różną szybkością w zależności od potrzeby osoby masowanej. Stosowane są one na całym ciele lub w konkretnych obszarach ciała – od głowy do palców stóp. Metoda ta uwalnia napięcia i blokady zlokalizowane w ciele. Ciało rozluźnia się i w ten sposób inicjuje się odpowiedź uzdrawiającą w ciele.

Masaż odnawiający jest pomocny przy napięciach natury emocjonalnej. Może pomóc w schorzeniach układu oddechowego i pokarmowego, stawów i przy osłabionej płodności i potencji. 

Terapia odmładzająca bierze pod uwagę ciało (masaż, zalecenia związane z codziennym życiem) i ducha (podejście, działanie) co gwarantuje skuteczność tej metody, dzięki czemu możesz się cieszyć młodością długo.  

Masowane jest ciało bez odzieży, w przypadku skrępowania – w bieliźnie. Ciało osoby masowanej przykryte jest w czasie masażu, odkrywane są tylko konkretne partie ciała, które są akurat masowane. Organy płciowe są cały czas zakryte.

Wartością dodaną sesji jest przekazanie przez terapeutkę stosownej wiedzy i zaleceń wzmacniających proces odnowy organizmu i ustalenie planu działania, tak by uzyskać zamierzony efekt odnowy. 

Jednorazowa inwestycja w siebie to: 

– 190,00 zł / pierwsza godz. spotkania, każda kolejna godzina – 100 zł.

Do masażu używane są samodzielnie przyrządzane mikstury olejowe na bazie naturalnego tłoczonego na zimno wg faz księżyca oleju, świeżych ziół, naturalnych najwyższej jakości certyfikowanych olejków aromatycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb osoby masowanej.    CHCESZ SIĘ ODMŁODZIĆ?

Tel. +48 507 696 892

Dorota Dusik – terapeutka

Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z prysznica.

Close Menu