NA DRODZE DO DŁUGO…długo…WIECZNOŚCI POTENCJAŁU MĘŻCZYZNY

NA DRODZE DO DŁUGO…długo…WIECZNOŚCI POTENCJAŁU MĘŻCZYZNY

Od około 40 roku życia mężczyźni w Polce, w co najmniej 50% zmaga się z zaburzeniami erekcji. Co nie świadczy o tym, że dysfunkcja nie dotyczy już osiemnastolatków. Zaburzenia erekcyjne dotyczą braku satysfakcjonującego pożycia, czyli stosunek nie daje satysfakcji emocjonalnej i fizycznej, nie daje możliwości utrzymania lub uzyskania wzwodu prącia na tyle długo, by ten stosunek odbyć z satysfakcją.

Przyczyna dysfunkcji może być siedzący styl życia, błędy żywieniowe, używki, niedospanie, chroniczny stres, używanie produktów zaburzających równowagę hormonalną, braki witaminowo – minerałowe. Dr Wolski podczas wywiadu dla programu ’’Potęga płodności” podsumował sprawność seksualną mężczyzny, twierdząc że jest ona odzwierciedleniem jego zdrowia.

Męskość to mądrość, siła, odpowiedzialność, przedłużenie rodu i sprawność seksualna. Świat się zmienia, ale schemat ten pozostał bez zmian.

Jak więc nie doprowadzić do rozwoju niedomagań ze strony układu płciowego i ochronić się przed impotencją. Jak zapewnić sobie pełny potencjał do późnej starości? 

Receptą jest styl życia: aktywność fizyczna, higiena ciała, żywe i energetyczne pożywienie, zarządzanie swoim nasieniem. 

Terapeutyczne właściwości większości w/w rozwiązań dzisiejsza nauka potwierdziła. Udowodniła ich dobroczynny wpływ na ciało i potencjał mężczyzny.

Najczęściej popełniane błędy na drodze do długo...wieczności potencjału mężczyzny

  1. Aktywność fizyczna.

Siedzący styl życia doprowadza do coraz większego brzuszka i coraz mniejszej potencji.  

Ruch na świeżym powietrzu i wysiłek fizyczny o umiarkowanej sile wzmacnia układ naczyniowo – serowy, zwiększa wytrzymałość ciała, zwiększa witalność, poprawia krążenie również w okolicach miednicy zwiększając tym samym erekcję, potęguje wydzielanie hormonu płciowego – testosteronu, który to bezpośrednio odpowiada za ochotę na seks.   

Abyś mógł czerpać z pełnego potencjału, może korzystać z różnych form aktywności fizycznej -długie spacery w lesie, boksowanie w worek treningowy, wspinaczka.

Ćwiczenia siłowe – przysiady, pompki, wykopy, wyciskacze pobudzają przysadkę mózgową do zwiększonej ilości produkcji testosteronu. Unosząc nogi podczas zwisu na drążku wypływasz na ukrwienie członka, przez co silniejsza i dłuższa staje się erekcja.

Dobrze jest przeplatać ze sobą różne formy aktywności fizycznej rezerwując sobie na nie, co najmniej 30 minut dziennie. 

  1. Wydatkowanie nasieniem

Według tantry mężczyzna, który stale doprowadza się do ejakulacji, marnuje swoje nasienie i osłabia swoje siły witalne. Po każdym wytrysku ciało regeneruje się. Co stanowi spory wydatek energetyczny dla mężczyzny. Sperma jak twierdzi wschodnia sztuka miłości to esencja życia, która buduje człowieka. Bo przecież z plemnika i jajeczka powstaje człowiek.  W produkcję nasienia idzie dużo energii. Jeśli osiągniesz sparwnośc w osiąganiu orgazmu bez wytrysku, kiedy zaczniesz go kontrolować zyskasz energię, przedłużysz swoje życie. Ale aby powstrzymać wytrysk musisz najpierw poznać przebieg całego procesu.

  1. Żywe i energetyczne pożywienie

Pożywienie przeciętnego współczesnego człowieka zabójczo działa na sprawność seksualną mężczyzny. 

Pokarm bogate w tłuszcze trans, tłuszcze zwierzęce, cukier, sól, sztuczne dodatki, środki konserwujące, proste węglowodany, martwe pożywienie, ubogie w witaminy, minerały i enzymy robią swoje. Lekarze bija na alarm ok. 60 % zaburzeń erekcji jest wynikiem zmian miażdżycowych w narządach płciowych.   

Co zatem spożywać by zachować długowieczność potencjału mężczyzny?

Zdrowe tłuszcze, żywe, surowe, energetyczne jedzenie, produkty bogate w witaminy: A, D, E, K, C, B6, B9, B12, minerały: cynk, selen, bor, krzem, magnez enzymy.  

Dobrze jest sięgnąć po: owoce morza ( łosoś, wodorosty), surowe kakao, świeże warzywa (np. awokado, korzeń pietruszki, seler, marchew), zieleninę, owoce (banan, ananas, granat, jabłko), zioła (rozmaryn, lawenda, ostropest plamisty, kozieradka, bazylia), pestki i ziarna (sezam, orzechy np. brazylijskie, pestki dyni), przyprawy (imbir, cynamon, chilli, kurkuma, pieprz). 

Doświadczać pełnego potencjału możesz do późnej starości. Możesz jeśli podejdziesz do siebie we właściwy sposób. Pamiętaj mężczyźni nie rodzą się impotentami tylko się nimi stają. 

Dodaj komentarz

Close Menu