Droga do zapłodnienia jaja to wyścig mistrzów, w którym wygra ten silny i tylko ten JEDEN

 

Plemniki aby mogły dostać się do jajowodów i mieć szansę na zapłodnienie komórki jajowej muszą być silne i sprawne, bo muszą pokonać przeszkody znajdujące się na drodze do celu.

Blokady, napięcie i zbyt mała ilość składników odżywczych w ciele mogą utrudniać zapłodnienie i sprawić, że mężczyzna staje się klinicznie niepłodny.

Poznaj sposób na dziecko, dzięki któremu rozwiążesz swoje wyzwanie dotyczący seksualności, liczby, ruchliwości i morfologii plemników.

SPRAWNOŚĆ SEKSUALNA

Słabsze libido, mniejsze zainteresowanie seksem, czasem erekcja nie jest już taka jak dawniej. To uniemożliwia ci wykonanie właściwej pracy we właściwym czasie miesiąca i zakończyć próbę starań o potomstwo celnym golem.

NISKA LICZBA PLEMNIKÓW

 

Oznacza małą ilość plemników, która uniemożliwia pokonanie przeszkód na drodze do zapłodnienia jaja.

MAŁA RUCHLIWOŚĆ PLEMNIKÓW

Gdy plemniki przemieszczają się zbyt wolno, by dotrzeć do jajowodów i zapłodnić jajo.

NISKA MORFOLOGIA NASIENIA

 

Oznacza, nieprawidłową budowę plemników. Defekty mogą występować w ich główce, wstawce i witce. Wystarczy jeden defekt, w którymkolwiek z tych regionów, aby plemnik był zaklasyfikowany jako nieprawidłowy.

Sposób na dziecko może poprawić parametry jakości nasienia już w zaledwie 3 miesiące

Sposób na dziecko:

  • zrodził się z potrzeby zapewnienia skutecznego rozwiązania w zakresie płodności dla wyzwań dzisiejszego mężczyzny; 
  • oparty jest na zdobyczach świata nauki, badaniach i na naturalnych osiągnięciach międzypokoleniowych oraz na tradycyjnej medycynie ziołowej.

To sposób, który utoruje ci drogę do osiągnięcia celu i usłyszenia słowa TATA. Polega na wzmocnieniu twojej płodności a to wymaga odpowiedniej wiedzy i właściwego jej zastosowania. Pozwól się nakierować. Zyskaj na czasie. 

spotkanie6

 kliknij nr telefonu (funkcja dostępna przez komórkę)

+48 507 696 892

POZNAJ TEŻ:

Zestresowany - odpręż się

Męczy cię związek

Potencjał mężczyzny

Jedz ile chcesz i chudnij