TEN RUCH OTWORZY CIĘ NA NIEZNANE

TEN RUCH OTWORZY CIĘ NA NIEZNANE

Seks to powinność małżeńska/partnerska a może przyjemność, radość, doświadczenie siebie? Punk widzenia jak zawsze leży po stronie siedzenia. Poznaj ruch, który otworzy cię na nieznane, dzięki któremu doświadczysz swojej kobiecości, który dostarczy ci rozkoszy i zwiększy twoją ochotę na seks.

Pełne, prawdziwe otworzenie się na bycie kobietą oznacza prawdziwe otworzenie się na to, co nieznane. Wymaga zaufania, całościowego bycia poza kontrolą. 

Gdy zaufasz i odpuścisz sobie kontrolę otworzysz się na przypływ uniwersalnej siły życiowej.  Możesz doświadczyć różnych odczuć zarówno fizycznych jak i emocji. Mogą to być stany dłuższe lub krótsze. Możesz się śmiać, płakać, krzyczeć itp. Zaufaj nieznanemu. Poddaj się, zaufaj i pozostań otwarta na przepływ tej siły życiowej. Kiedy otwierasz się na kobiecość tym samym otwierasz się na ciemny las ukryty w tobie. Wkraczasz w nieznane. Jesteś gotowa by nie wiedzieć, by nie widzieć gdzie jesteś, dokąd zmierzasz i kim w tym momencie jesteś.  

 

Naturalnym ruchem joni (określenie cipki) jest ruch po okręgu. Największą przyjemność sprawia jej właśnie płynny ruch kolisty i ruch po ósemce. Kiedy poruszasz się w ten sposób, twoje ciało rozluźnia się, odpręża, co pozwala lingamowi (penisowi) pieścić całą przestrzeń joni. Co ważne ten ruch zamiast być nudnym jest stymulującym do dalszej rozkoszy.

Gdy twoje ruchy są w przód i w tył po linii prostej stymulujesz mosznę, co przyspiesza tylko ejakulację i szybkie zakończenie rozkoszy. Twoim celem nie musi być sam w sobie orgazm ale może być przyjemność, satysfakcja, którą dostarczają delikatne, koliste ruchy stymulując wrażliwość twoją i twojego partnera.

Od ponad 10 lat zajmuję się zdrowiem człowieka, uzdrawianiem relacji, zdejmowaniem blokad hamujących dojście do celu, odnową komórki, przywracaniem przepływu miłości. 

Z radością i misją przekazuję tobie swoją wiedzę i doświadczenie. 

Dużą przyjemność sprawiają mi spotkania z kobietami i mężczyznami i obserwowanie jak zmienia się ich życie pomiędzy kolejnymi widzeniami. Jak doświadczają przemiany, spokoju, satysfakcji z życia. 

TO dla ciebie mój nr telefonu tel. +48 507 696 892

Jestem po to, by tobie służyć 🙂

Portal dobrzejest.com jest to miejsce, w którym w oparciu o współczesną wiedzę, bogate zdobycze pokoleniowe, badania naukowe i własne przemyślenia autorki powstają niejednokrotnie treści kontrowersyjne. Może nawet mało wygodne, ale może warte zatrzymania się i przemyślenia.

Dodaj komentarz

Close Menu