TEN TANIEC POZWOLI CI ODZYSKAĆ MOC!

TEN TANIEC POZWOLI CI ODZYSKAĆ MOC!

Masz w sobie kreatywną, seksualną MOC, energie, błogosławieństwo. Możesz pozwolić sobie, aby ta energia szybowała w tobie. Dążeniem kobiecości jest rozkwit pełnego kreatywnego potencjału. Tym rozkwitem jest taniec kobiecy na mężczyźnie.

Czy to możliwe? Tak.  Siedząc na mężczyźnie, lub siedząc na kolanach mężczyzny i obejmując go nogami za jego pośladkami wykonujesz taniec. Kiedy zaczniesz się poruszać, zaczną się poruszać również mięśnie ud i bioder. Zacznie się w twoich mięśniach rozprzestrzeniać taniec kreacji. Kiedy poruszasz się bez wysiłku, lekko możesz doświadczyć pełnej rozkoszy. Kiedy osiągniesz rozkosz na poziomie serca poczujesz nieskończoną, piękną siłę wypełniającą cię miłością. To doświadczenie bezwarunkowej miłości. Wtedy nie ma znaczenia przeszłość i przyszłość. Jest ten moment, w którym masz magiczną moc, która tworzy, kreuje to, czego nie było.       

Od ponad 10 lat zajmuję się zdrowiem człowieka, uzdrawianiem relacji, zdejmowaniem blokad hamujących dojście do celu, odnową komórki, przywracaniem przepływu miłości. 

Z radością i misją przekazuję tobie swoją wiedzę i doświadczenie. 

Dużą przyjemność sprawiają mi spotkania z kobietami i mężczyznami i obserwowanie jak zmienia się ich życie pomiędzy kolejnymi widzeniami. Jak doświadczają przemiany, spokoju, satysfakcji z życia. 

TO dla ciebie mój nr telefonu tel. +48 507 696 892

Jestem po to, by tobie służyć 🙂

Portal dobrzejest.com jest to miejsce, w którym w oparciu o współczesną wiedzę, bogate zdobycze pokoleniowe, badania naukowe i własne przemyślenia autorki powstają niejednokrotnie treści kontrowersyjne. Może nawet mało wygodne, ale może warte zatrzymania się i przemyślenia.

Dodaj komentarz

Close Menu